ANTISEPT + alcohol 230 мл
4820205301162
104,00
грн.
Для дезінфекції рук, шкіри, поверхонь й предметів
Дезінфекційний засіб "Аntisept+" володіє бактерицидною дією відносно бактерій , інфекцій вірусної етіології, , вірусів (А,В,С) гепатитів, герпесу, атипової пневмонії, «пташиного» та «свинячого» грипу, СНІД (ВІЛ), патогенних грибів роду Candida, дерматофітів, дерматомікозів, плісняви.
Засіб не агресивний, має пролонговану дію протягом не менше 3 (трьох) годин після обробки поверхні шкіри рук.
Комплексні допоміжні речовини, що входять у склад засобу зумовлюють виражену помякшуючу та живильну дію, забезпечують зволоження та еластичність шкіри, мають нейтральний рН.
Спосіб використання:
- гігієнічна обробка рук: нанести 3 мл засобу на суху шкіру рук і втирати до повного висихання;
- обробка шкіри рук хірургів: після ретельного очищення рук проточною водою і туалетним милом нанести кілька порцій засобу (від 3 мл до 5 мл), на сухі руки втерти до повного висихання;
- обробка шкіри ніг: серветкою, змочену засобом, ретельно протерти шкіру ступень ніг після відвідування лазень, саун, басейнів і т.п.
- при обробці медичних інструментів, засобів особистої гігієни, побутових поверхонь різних типів та транспорту, протерти змоченою серветкою.
Протипоказання:
Підвищена чутивість до компонентів засобу.
Запобіжні заходи:
Засіб використовувати тільки за призначенням відповідно до інструкції із застосування. Не обробляти рани і слизові оболонки очей. Не використовувати особам, які мають підвищену чутливість до компонентів засобу. Не використовувати засіб для обробки полірованих та лакових поверхонь. Тільки для зовнішнього використання.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Якщо у вас є промокод, введіть його в поле нижче
При замовленні на суму від 500 грн, доставка у відділення Нової пошти БЕЗКОШТОВНО. Оплата накладеного платежа і доставки здійснюється за тарифами Нової Пошти.
Payment method